میکائیل : از واتیکان تا ایا صوفیه (دو جلدی )

کد : 04

مشخصات کتاب

سال انتشار : 1396

نویسنده : میکا والتاری

مترجم : اسماعیل قهرمانی پور

قیمت : 250,000 تومان

نوبت چاپ : دوم

تیراژ : 100

شابک : 978-964-220-032-0

تعداد صفحات : 1252

داستان با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، نگاشته شده و خواننده را با خود همراه می‌کند.

میکائیل : از واتیکان تا ایا صوفیه (دو جلدی )

کد : 04

خلاصه کتاب

how to buy naltrexone

can you buy naltrexone over the counter blog.tpmco.com buy naltrexone online canada
کتاب حاضر، جلد اول از رمانی فنلاندی است که با زبانی ساده و روان و بیان جزئیات لازم نگاشته شده است. داستان با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، نگاشته شده و خواننده را با خود همراه می‌کند. در داستان می‌خوانیم: «من در منطقه‌ای دورافتاده در نزدیکی قطب شمال که در جغرافیای جهان به نام فنلاند شناخته می‌شود، به دنیا آمده و همان‌جا هم پرورش یافته‌ام. زادگاه من سرزمینی زیبا و دورافتاده است که حتی برای برخی از افراد باسواد و تحصیل‌کرده نیز نامی نسبتاً ناشناخته و مکانی ناشناخته است».

میکائیل : از واتیکان تا ایا صوفیه (دو جلدی )

کد : 04

معرفی نویسنده

میکا تویمی والتاری (به فنلاندی: Mika Toimi Waltari) نویسنده نامور فنلاندی در 19 سپتامبر سال 1908 در شهر هلسینکی در یک خانواده متوسط زاده شد. پس از فراغت از آموزش ابتدایی، در دانشگاه هلسینکی آغاز به آموختن کرد و در سال 1929 در رشته فلسفه دانش‌آموخته شد. پس از آن به فرانسه رفت و در مطبوعات فرانسه به کار مشغول شد. او پس از آن وقت خود را بیشتر صرف نوشتن داستانهای تاریخی کرد. داستانهای او به زودی توجه نقادان را به خود کشید و کتاب‌هایش به زبانهای گوناگون برگردانده شد. رمان‌های او واقعیات آمیخته‌ای از رخدادهای تاریخی، اسطوره‌ها و پندارهای خود اوست.

میکائیل : از واتیکان تا ایا صوفیه (دو جلدی )

کد : 04

درباره انتشارات سمیر

انتخاب این نام بی دلیل نبود چه سمیر به معنای قصه گوست . کسی که تاریخ و زندگی گذشته یک قوم را در قالب قصه می ریزد و احیا می کند و نشر سمیر در سال 1374 با هدف احیای تاریخ و فرهنگ و ادب ایران زمین فعالیت خود را آغاز کرد و بر پیمان نانوشته ای که با خود بسته بود استوار و پایدار ماند و تا کنون قریب به 500 عنوان کتاب در حوزه رمان های تاریخی و نیز تاریخ به طور اخص و ادبیات کلاسیک به دست نشر سپرده که هر یک نمادی از فخر ایران زمین است و یادمانی برای حفظ دستاوردهای گذشته ایران.

کتاب ميکائيل : از واتيکان تا ايا صوفيه (دو جلدي ) نشر سمیر