• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

شرلي-انتشارات سمير

شرلی(1390)

کارولین دختر آرام و زیبایی است که با عموی کشیش زندگی می کند و شرلی نیز دوست او دختر جواب ، زیبا و فوق العاده ثروت مندی است

نویسنده : شارلوت برونته

مترجم : فریده تیموری

نوبت چاپ : دوم

تعداد چاپ : 500

شابک : 9789642200719

تعداد صفحات : 636

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

abortion manila

medical abortion ph
کارولین دختر آرام و زیبایی است که با عموی کشیش زندگی می کند و شرلی نیز دوست او دختر جواب ، زیبا و فوق العاده ثروت مندی است که روحیات عجیبی دار شیطان اجتماعی رمانتیک و در عین حال تودار و مستقل . داستان ماجرای به هم رسیدن عشق ها و برخورد روحیات مختلف در این شرایط از یک سوست ولی از سوی دیگه نگاه گسترده ای به تغییر و تحولات روش کار و ورود ماشین آلات به جای کارگران و مواردی از این قبیل هم داره . متوسط بود خوب داستان های کلاسیک یک عنصر جذابیت دارند که شما را می کشونند که ببینید ته داستان چی می شه که این داستان اون قدر جذابیت را نداشت خیلی هم طولانی بود و موضوعش کشش این حجم را نداشت به نظر من اصلا و ابدا . 850 صفحه که به نظر من باید چیزی در حد 350 می بود . خوب جای انتظاری هم نداره یعنی وقایع معلوم هست اما به نسبت داستان قبلی که من ازش خوندم یک گام خیلی مهم به جلو برداشته یعنی یک دفعه فرار از دست اون داستان های رویایی عشق و عاشقی و تخصیص دادن سهم زیادی از داستان به مسائل اجتماعی به نظر من خیلی خوب انجام شده بود . شرلی نام معمولی توی انگلیس نبوده اما بعد از این انتشار این کتاب رواج زیادی پیدا می کنه و البته نقدهای خیلی خوب و زیادی از کتاب نمی شه و بیشتر پشت موفقیت جین ایر که رمان کلاسیک جذابی بوده پنهان می شه و سال ها بعد بیشتر مورد توجه قرار می گیره . خوب توی کلاسیک ها نویس ها فکر کنم خواهران برونته را هم اگر یادی ازشون بکنم مجموعه قابل قبولی ازشون ارائه کرده باشم و کار مهم ترین ها را مرور کردم . دو تا کتاب قبلی هم چیزایی بوده که سال ها قبل خوندم اما خلاصه اش را داشتم .

شارلوت برونته (به انگلیسی: Charlotte Brontë) (زاده 21 آوریل 1816 در تورنتون، همپشر انگلستان - درگذشته 31 مارس 1855) یک زن نویسنده انگلیسی بود. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های وی رمان جین ایر است. او و دو خواهرش به نام‌های امیلی و آن نویسندگان شهیر انگلیسی هستند که به خاطر عمر کوتاهشان نیز مشهورند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط