• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

خداي صبور و داناي حقيقت

خدای صبور و دانای حقیقت(1393)

قصه­ی "خدای صبور و دانای حقیقت" یکی از آثار نویسنده­ی برجسته روسیه و جهان، "لئو تولستوی" است. به عقیده­ی وی نویسنده تنها زمانی باید به نوشتن بپردازد که با هر قلم هدفی جز برداشتن موانع دشوار از شاهراه تکامل بشر در ذهن نداشته باشد.

نویسنده : تولستوی

مترجم : حسن نامدار

نوبت چاپ : 1

تعداد چاپ :

شابک : 9786005955521

تعداد صفحات : 88

20,000 تومان

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

این کتاب شامل 10 داستان کوتاه است که با داستان "خدای صبور و دانای حقیقت" آغاز می­شود. "اما زودتر"، "کریسمس قاضی"، "روز دیگر"، "ماه عسل"، "حشره سبز"، "اژدهای مهربان"، "درخت کریسمس و عروسی"، "خانه اسرار آمیز" و "سواری" دیگر داستان های این کتاب هستند. این کتاب ویژه نوجوانان، در قطع رقعی و در 85 صفحه توسط انتشارات دبیر به چاپ رسیده است.

لِف نیکلایویچ تولستوی (تالستوی) ((به روسی: ??? ??????????? ????????)؛ 9 سپتامبر 1828 در یاسنایا پالیانا – 20 نوامبر 1910 در یاسنایا پالیانا)، فعال سیاسی-اجتماعی و نویسنده روسی بود. تولستوی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به شمار می‌آید. رمانهای جنگ و صلح و آنا کارنینا تولستوی از بهترین‌های ادبیات داستانی جهان هستند. تولستوی در روسیه بسیار محبوب است و سکه طلای یادبود به احترام وی ضرب شده است. تولستوی در زمان زنده بودنش شهرت و محبوبیتی جهانی داشت اما به سادگی زندگی می‌کرد. نام تولستوی در زبان انگلیسی معمولا بصورت «لئو تولستوی» نوشته می‌شود.
تولستوی در روز 20 نوامبر 1910 درگذشت و در زادگاه خویش به خاک سپرده شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط