• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

پرندگان خارزار

پرندگان خارزار(1398)

پرنده‌های خارزار کتابی است احساسی و داستان دختری به نام مگی که عاشق کشیشی به نام رالف می‌شود و در اثر یک رابطه جنسی از رالف پسری به دنیا می‌آورد.

نویسنده : کالین مک کالو

مترجم : امیر علی راسترو

نوبت چاپ : یازدهم

تعداد چاپ : 250

شابک : 978-964-8940-10-7

تعداد صفحات : 568

75,000 تومان

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

clomid uk success rates

clomid uk to buy

cheap accutane

accutane acne

abortion pill over the counter uk

abortion pill online
داستان درباره دختر نوجوان و بسیار زیبایی است به نام «مگ». درجایی که «مگ» نوجوان زندگی می‌کند کشیش کاتولیک و خوش‌قیافه‌ای به نام پدر «رالف» هم زندگی می‌کند که در بسیاری از مواقع به «مگ» کمک می‌کند. سال‌ها می‌گذرد و «مگ» تبدیل به دختر جوان و زیبایی می‌شود و اتفاقات جدیدی در زندگی او می‌افتد. نام این رمان از مرغکی گرفته شده که تنها یک‌بار در زندگی خویش آواز می‌خواند. آوایی دل‌نشین‌تر از آواز هر مخلوق دیگری در گستره خاک. از آن دم که ترک آشیانه می‌گوید خاربنی را می‌جوید و تا آن را نیابد آرام نمی‌گیرد. چون آن را یافت در میان شاخسار گزنده می‌نشیند و می‌خواند.

کالین مک کلاف (به انگلیسی: Colleen McCullough) نویسنده زن استرالیایی در 1 ژوئن 1937 در شهر ولینگتون در کشور استرالیا به دنیا آمد. پدرش اهل ایرلند بود و در سال 1920 به زلاند نو مهاجرت کرده بود و مادرش نیز اهل زلاند نو بود.
بخش‌هایی از داستان پرنده‌های خارزار (The Thorn Birds) که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست برگرفته از تاریخ خانوادگی خودش می‌باشد.
کتاب پرنده‌های خارزار یکی از پرفروش‌ترین و پر خواننده‌ترین کتاب‌های اوست به طوری که در 4 سال اول 9 میلیون نسخه از آن تنها در ایالات متحده فروخته شد.

شماره دفتر ترجمه:403
شماره پروانه ترجمه:904
نام مترجم:امیرعلی راسترو
محل فعالیت:تهران
آدرس دفتر ترجمه:فلکه اول صادقیه ، ستار خان ، پلاک 631 ، واحد 7 ، طبقه 4
تلفن:021-44263912
همراه:09334155896

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط