• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

ميکائيل-انتشارات سمير

میکائیل : از واتیکان تا ایا صوفیه (دو جلدی ) (1396)

داستان با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، نگاشته شده و خواننده را با خود همراه می‌کند.

نویسنده : میکا والتاری

مترجم : اسماعیل قهرمانی پور

نوبت چاپ : دوم

تعداد چاپ : 100

شابک : 978-964-220-032-0

تعداد صفحات : 1252

250,000 تومان

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

how to buy naltrexone

can you buy naltrexone over the counter blog.tpmco.com buy naltrexone online canada
کتاب حاضر، جلد اول از رمانی فنلاندی است که با زبانی ساده و روان و بیان جزئیات لازم نگاشته شده است. داستان با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین با بیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، نگاشته شده و خواننده را با خود همراه می‌کند. در داستان می‌خوانیم: «من در منطقه‌ای دورافتاده در نزدیکی قطب شمال که در جغرافیای جهان به نام فنلاند شناخته می‌شود، به دنیا آمده و همان‌جا هم پرورش یافته‌ام. زادگاه من سرزمینی زیبا و دورافتاده است که حتی برای برخی از افراد باسواد و تحصیل‌کرده نیز نامی نسبتاً ناشناخته و مکانی ناشناخته است».

میکا تویمی والتاری (به فنلاندی: Mika Toimi Waltari) نویسنده نامور فنلاندی در 19 سپتامبر سال 1908 در شهر هلسینکی در یک خانواده متوسط زاده شد. پس از فراغت از آموزش ابتدایی، در دانشگاه هلسینکی آغاز به آموختن کرد و در سال 1929 در رشته فلسفه دانش‌آموخته شد. پس از آن به فرانسه رفت و در مطبوعات فرانسه به کار مشغول شد. او پس از آن وقت خود را بیشتر صرف نوشتن داستانهای تاریخی کرد. داستانهای او به زودی توجه نقادان را به خود کشید و کتاب‌هایش به زبانهای گوناگون برگردانده شد. رمان‌های او واقعیات آمیخته‌ای از رخدادهای تاریخی، اسطوره‌ها و پندارهای خود اوست.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط