• شناسه کاربری :

    کلمه عبوری :

پرندگان خارزار-انتشارات سمير

پرندگان خارزار(1395)

نویسنده : کالین مک کالو

مترجم : امیر علی راسترو

نوبت چاپ : 1

تعداد چاپ :

شابک : 9789648940107

تعداد صفحات : 566

30,000 تومان

دریافت خلاصه کتاب

  • خلاصه کتاب
  • درباره نویسنده
  • درباره مترجم
  • هزینه ارسال

داستان درباره دختر نوجوان و بسیار زیبایی است به نام «مگ». درجایی که «مگ» نوجوان زندگی می‌کند کشیش کاتولیک و خوش‌قیافه‌ای به نام پدر «رالف» هم زندگی می‌کند که در بسیاری از مواقع به «مگ» کمک می‌کند. سال‌ها می‌گذرد و «مگ» تبدیل به دختر جوان و زیبایی می‌شود و اتفاقات جدیدی در زندگی او می‌افتد. نام این رمان از مرغکی گرفته شده که تنها یک‌بار در زندگی خویش آواز می‌خواند. آوایی دل‌نشین‌تر از آواز هر مخلوق دیگری در گستره خاک. از آن دم که ترک آشیانه می‌گوید خاربنی را می‌جوید و تا آن را نیابد آرام نمی‌گیرد. چون آن را یافت در میان شاخسار گزنده می‌نشیند و می‌خواند.

کالین مک کلاف (به انگلیسی: Colleen McCullough) نویسنده زن استرالیایی در 1 ژوئن 1937 در شهر ولینگتون در کشور استرالیا به دنیا آمد. پدرش اهل ایرلند بود و در سال 1920 به زلاند نو مهاجرت کرده بود و مادرش نیز اهل زلاند نو بود.
بخش‌هایی از داستان پرنده‌های خارزار (The Thorn Birds) که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست برگرفته از تاریخ خانوادگی خودش می‌باشد.
کتاب پرنده‌های خارزار یکی از پرفروش‌ترین و پر خواننده‌ترین کتاب‌های اوست به طوری که در 4 سال اول 9 میلیون نسخه از آن تنها در ایالات متحده فروخته شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به انتشارات سمیر می باشد.
طراحی و توسعه شرکت بهبود سامانه فرا ارتباط